The ad Schaktflak utan lämmar dump truck body for sale by auction has been sold and is not included in the search!
Similar ads
CMT ASF13 dump truck body CMT ASF13 €14,520 Dump truck body 2007 Sweden, Norrbotten
Schaktflak utan lämmar dump truck body
Sold
Schaktflak utan lämmar dump truck body image 2
Schaktflak utan lämmar dump truck body image 3
Schaktflak utan lämmar dump truck body image 4
Schaktflak utan lämmar dump truck body image 5
Schaktflak utan lämmar dump truck body image 6
Schaktflak utan lämmar dump truck body image 7
Schaktflak utan lämmar dump truck body image 8
Schaktflak utan lämmar dump truck body image 9
Schaktflak utan lämmar dump truck body image 10
Schaktflak utan lämmar dump truck body image 11
Schaktflak utan lämmar dump truck body image 12
Schaktflak utan lämmar dump truck body image 13
Schaktflak utan lämmar dump truck body image 14
Schaktflak utan lämmar dump truck body image 15
Schaktflak utan lämmar dump truck body image 16
Schaktflak utan lämmar dump truck body image 17
Schaktflak utan lämmar dump truck body image 18
1/18
Type:  dump truck body
Location:  Sweden Karlstad6609 km from you
Placed on:  Aug 21, 2024
Seller stock ID:  2094703
Auction:  1
Ending date:  2024-08-28 13:36
Condition
Condition:  used

More details — Schaktflak utan lämmar dump truck body

Swedish
Information om användning:Objektet har inte varit i bruk under de senaste 12 månadernaInformation från nuvarande ägare:Begagnad med slitage efter användning
Märken, rost och bucklor förekommer, se bilder
Typskylt: Saknas
Invändig längd: 5650 mm
Utvändig bredd: 2410 mm
tillverkningsår: Information saknas
Dump truck bodies
Search results: 466 ads
Show
Subscribe