The ad Toyota Hilux Singel Cab 2,5 D pick-up for sale by auction has been sold and is not included in the search!
Similar ads
Sold
1/40
Description
Overall dimensions:
5.135 m × 1.76 m × 1.85 m
Engine
Power:
144 HP (106 kW)
Fuel:
diesel
Euro:
Euro 5
Gearbox
Type:
manual
Brakes
ABS:
Cabin
Air conditioner:
Central lock:
Additional equipment
All-Wheel Drive:
Condition
Condition:
used
Skador och bucklor förekommerService:Service har genomförts de senaste 12 månaderna i egen regi
Ant. passagerare: 4
Dragkrok: Kula
Skatt/årsavgift: 5482 kr
Årskatt betald t o m: 20240831
Fordonsstatus: Påställd
Senaste godkända besiktning: 20230627
Besiktigad till och med: 20240831
Fordonskategori EU: N1
Max släpvagnsvikt: 2800 kg
Lastutrymmets längd: 1545 mm
Sommardäck
Elhissar